Saugiai internete – ką reikia žinoti vaikams?

mergaite interneteKartą per metus yra tokia diena, kada ypatingai daug visi kalba apie saugų elgesį internete. Tai būna kasmet vasario mėnesį, ir ši diena vadinasi saugaus interneto diena. Iš tiesų, apie tai kalbėti reikėtų kasdien. Bet pakalbėkime apie tai būtinai ir šiandien. Ką būtina žinoti, jei patekote į internetą.

Rodos, internetas nieko blogo nedaro. Juk mes sėdime saugiai namie prieš komiuterio ar planšetės ekrano, kas gali dar nutikti? Tačiau – dėmesio – internete reikia būti budriems.

Tėčiai ir mamos kasdien primena vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę. Grūmoja pirštu, jei jų sūnus ar duktė suvalgė jau dešimtą saldainį per 10 minučių. Juk dantys gali sugesti! Kiekvienas vaikas žino – žaisti su degtukais nevalia. Kiek taisyklių mes sužinome, dar būdami vaikai! Lygiai taip pat kiekvienam svarbu žinoti, ir kaip teisingai elgtis internete, kad jis būtų draugiškas visiems. Tokių taisyklių yra dešimt.

taisykles-internete-page-001

Smagių ir saugių akimirkų internete! Tik nepamirškite, daug šaunių atradimų ir akimirkų galima patirti ne tik virtualiame pasaulyje!

1 mintis apie “Saugiai internete – ką reikia žinoti vaikams?

  1. Atgalinis pranešimas Pasitikrink žinias apie internetą |

Parašykite komentarą