Kalėdų Seneliui karantinas negalioja

Net jei ir Kalėdų Senelis nėra jaunas, jis koronos virusui atsparus. Visa laimė!

Nuo trečiadienio Lietuvoje vėl prasidėjo griežtas karantinas. Ne tik Lietuvoje, daugelyje Europos šalių taip pat. Tačiau dėl vieno dalyko tikrai nereikia nerimauti: karantinas negalioja Kalėdų Seneliui.

Pasaulio sveikatos organizacija (sutrumpintai – PSO) patikino, kad Kalėdų Senelis koronos virusui atsparus, todėl jam leidžiama laisvai judėti po visas pasaulio šalis. Vadinasi, ramu – kalėdinių dovanų džiaugsmas bus.

Ministrė pirmininkė kreipėsi į vaikus

Iki sausio 31 dienos visoje Lietuvoje šalies valdžia įvedė griežtas taisykles: jokių renginių, uždarytos ne maisto prekių parduotuvės, mokytis galima tik iš namų, susitikti lauke galima tik dviem žmonėms iš dviejų skirtingų šeimų.

Naujoji ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė kreipėsi į visus Lietuvos gyventojus video žinute ir visų prašė laikytis šių taisyklių. Tačiau ji nepamiršo ir vaikų. Ji kreipėsi ir į jus. Žiūrėkite nuo 02:29 minutės:
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000133514/idomiosios-pamokos-bukim-drauge-simonytes-patarimai-karantino-metu-ir-tobulo-rasinio-paslaptys