Įspūdingos kalėdinės eglutės Lietuvoje

Vilniaus kalėdinė eglė 2019 metais / Nuotrauka iš www.vilnius-events.lt

Ši kalėdinė eglė stovi Vilniuje. Įspūdinga, tiesa? Ryški, su šviečiančiomis šachmatų figūromos, nesuskaičiuojama galybe girliandų ir karūna ant viršūnės. Eglės kūrėjai lyg žinodami ją papuošė karūna, nes šiemet ji išrinkta gražiausia kalėdinė eglė visoje Europoje. Tačiau, kas sakė, kad įspūdingiausios kalėdinės eglės turi būtinai spindėti? Būti originaliai ir įspūdingai eglei galima tapti ir kitais būdais.

Kalėdinė eglutė Vilniaus oro uoste

Kalėdinė eglė oro uoste Vilniuje
Štai Vilniaus oro uoste kalėdinė eglė taip pat stovi. Tik ji sukurta iš daiktų, kuriuos draudžiama skraidinti arba pasiimti su savimi į lėktuvą. Todėl tokius neleistinus daiktus oro uosto darbuotojai atima. Užuot juos sunaikinę, jie nusprendė šįkart iš jų sukurti kalėdinę eglę. Žvaigždė – iš sūrio peilių, eglės forma – iš žirklių, eglės žaisliukai – iš tuščių šovinių tūtelių, plastikinių vaikiškų ginklų, atsuktuvų ar žiebtuvėlių.

Daugiau Vilniaus oro uosto kalėdinės eglės nuotraukų ieškokite čia.

Ši kalėdinė eglutė savo spyglių niekada nenumes, nes ji iš megztų kojinių / Nuotrauka iš www.pcbabilonas.lt

Turbūt šilčiausia eglė pasaulyje
O štai ši kalėdinė eglė stovi Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“. Ir ji pagaminta iš … megztų vilnonių kojinių. Žinote, kiek jų? 2020! Tokie bus kiti metai. Visus metus kojines eglei mezgė devynios moterys. Jos sunaudojo 300kg siūlų. O viena mezgėja sugebėjo numegzti 370 kojinių porų! Net tiek dienų metuose nėra. Ne veltui ši kalėdinė eglė planuoja patekti į Lietuvos rekordų knygą.

O kokia jums kalėdinė eglė pati įspūdingiausia?

Parašykite komentarą