„Žaiskite su manimi, o ne su mobiliu telefonu!“

Emilis su draugais jo organizuotoje demonstracijoje / Nuotr. www.dpa.de

Kai vieną dieną septynmetis Emilis ir vėl nesulaukė iš tėčio atsakymo, berniukas supyko. Tėtis vėl visą savo dėmesį buvo nukreipęs į mobilų telefoną, Kodėl tėvai ignoruoja vaikus? Nejaugi mobilieji telefonai yra jiems svarbesni? Emilis nusprendė suorganizuoti vaikų demonstraciją.

Žinoma, jis tai organizavo kartu su savo tėvais. Juk demonstracija vyksta ne namie, o gatvėse, kad kuo daugiau žmonių pamatytų. Tai lyg viešas protestas prieš tai, kas erzina arba pykdo. Tam reikia ir policijos leidimo. Policininkai prižiūri, kad automobiliai nevažiuotų gatvėmis, kai tuo metu žingsniuoja demonstrantai.
Emilis gyvena Vokietijos mieste Hamburge. Į demonstraciją jis sukvietė savo draugus. Manė, kad ateis 50, o atėjo beveik 200. Tiek daug vaikų palaikė šią idėją. Ne visi atėjusieji buvo Emilio draugai. Bet į demonstraciją buvo kviečiami ne tik jie. Atėjo visi, kurie palaikė demonstracijos idėją. Kai kurie iš jų atsinešė savo pagamintus plakatus su užrašais: „Mes triukšmaujame, nes jūs žiūrite į mobilius“, „Išjunkite savo telefonus“, „Įjunkite lėktuvo režimą, dabar mano eilė“.

Po demonstracijos Emilis pasiėmė megafoną į rankas ir sušuko: „Dabar metas žaisti, o tėvai išjungia telefonus“. Reikia tikėtis, kad demonstracija pavyko ir tėvai suprato, kad telefonai irgi gali palaukti.

Parašykite komentarą