Vaikų laimė

Gauti gerą pažymį, laimėti varžybas, gauti dovanukų šuniuką, nakvoti pas geriausią draugę ar draugą, pamatyti krentančią žvaigždę – juk tai galima vadinti laime, ar ne? Apie savo laimės akimirkas pasakoja Alytaus jaunimo centro jaunieji žurnalistai. Paskaitykime.

Šeštokas Ignas
Vaikas jaučiasi laimingas, kai jį kažkas pradžiugina. Tai gali būti rytas, kai sulaukia Kalėdų Senelio, kai pasveiksta po ligos, kai gauna gerą pažymį, kai apkabina mama ir pagiria už gerus darbus. Taip pat vaikas jaučiasi laimingas, kai jį kažkas prajuokina, pavyzdžiui, pamatytas juokingas vaizdelis.
Mano geriausios dienos visada buvo, kai išleisdavo iš ligoninės namo; rytas, kai grįždavau namo iš sanatorijos; penktadieniai, nes savaitgaliais nereikia eiti į mokyklą; paskutinė mokslo metų diena, nes tai atostogų pradžia; kai mama leido parsivežti kačiuką Keksą į namus.
O paskutinė įsimintiniausia ir geriausia buvo sausio 22 diena, kai su klase važiavau į ekskursiją. Mes važiavome į Vilnių, aplankėme Pinigų muziejų. Ten mums pasakojo apie senovinius pinigus, atsakinėjome į klausimus, o už teisingus atsakymus gavome daug prizų. Vėliau vykome į  atrakcionų parką „Megazone“, kur žaidėme lazerinius žaidimus. Buvo be galo smagu. Tai buvo pirmas kartas, kai žaidžiau tokius žaidimus. Įspūdinga.

Penktokė Agnė
Mano geriausios dienos yra penktadienis ir šeštadienis. Ne, ne dėl to, kad nereikia į mokyklą, bet dėl to, kad grįžta sesė! Ji grįžta penktadienį ir tada mes žiūrime filmą.
Paskui pasidarome „Karališką lovą“. Kai atsikeliame, juokingai pažaidžiame ir einame pusryčiauti. Po pusryčių grįžtame pagulėti. Man ši dalis labai patinka, nes tada dar būna ramu ir tylu. Kai ateina diena, man reikia eiti daryti namų darbų. Tai labai nuobodu. Bet kai pabaigiu, mes vėl lovoje žiūrime filmą! Po jo mes pasikalbame ir einame miegoti.
Kai mano sesė išvažiuoja, man būna liūdna. Bet žinau, kad ji grįš. Myliu savo sesę!

Pirmokas Simas
Kas džiugina mane? Kai ryte atsikeliu ir žinaiu, kad laisva diena!!!
Kiekvieną savaitgalį mama iškepa belgiškų vaflių. Aš juos valgau su klevų sirupu. Tai mano patys skaniausi pusryčiai. Jeigu pasiseka, nuvažiuojame į kino teatrą pažiūrėti filmo. Buvo ypatinga kelionė į Legolendą – man patiko. Noriu dar kartą.
Man patinka Robotikos būrelis. Taip pat man patinka žurnalistų būrelis. Žurnalistų būrelyje mums leidžia neštis saldainius. Mane džiugina susitikimai su draugais. Labiausiai man patinka mamos apkabinimas.

Trečiokė Agota
Šiandien papasakosiu apie savo geriausias dienas! Taigi, pati svarbiausia pasaulyje ir geriausia diena – sausio 11-oji! Todėl, kad tai mano gimtadienio data! Tortas, draugai, sveikinimai, dovanos.
Jeigu kalbėtume apie savaitės dienas, tai ypatingiausios penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis, o kodėl gi ne! Aišku, visos dienos geros, bet išskyriau šias, nes jos laisviausios.  Kaip visi, taip ir aš, dažniausiai tomis dienomis einu pas draugus į svečius! Tiesiog nuostabu!
Ir darbo dienos geros. Mokykloje galiu per pertraukas susitikti su ketvirtoku Džiugu, o per pamokas gerų žinių įgauti, nors kartais ir nuobodu būna. Dar svarbiausia dalis – tai vasaros atostogos! Vienintelis namų darbas – per jas perskaityti daug knygų. Bet tai lengva, tiesiog išsirenku pačią įdomiausią, ir tiek. O visą kitą laiką užsiimu savo mėgstamomis veiklomis: pažaidžiu savo mėgstamiausią kompiuterinį žaidimą, pavyzdžiui, „Minecraft“, tada einu pasibėgioti, vėliau susitinku su draugais, o vakare skaitau.
Tiesiog pasaka! Drąsiai galiu teigti, kad kiekviena prasmingai praleista diena yra kaip šventė ir mane daro laimingą!

Penktokė Justina
Vaikas per dieną laimingas būna šimtus kartų. Jis jaučiasi laimingas, kai išsipildo jo troškimas ir kai yra tarp mylimų žmonių.
Man labai patinka staigmenos, tada aš tampu laiminga, o tai atsitinka gan dažnai. Mokykloje labai pradžiugina gerai parašytas kontrolinis, geras pažymys, šauni auklėtoja, draugiški klasės draugai.
Labai laiminga būnu tada, kai grįžusi namo išvystu mane šiltai pasitinkančius šuniukus. Taip pat laiminga jaučiuosi, kai keliauju su savo šeima. Manau, visi vaikai yra laimingi tarp laimingų žmonių.

Mieli vaikai, o kas jums yra laimė? Pasidalinkite savo nuomone!

Nuotraukos: www.pixabay.com

Parašykite komentarą