Nuobodoliui – ne! Pasiūlymas Nr. 1

Ką daryti, kai staiga atsiranda tiek daug laisvo išsvajoto laiko? Kaip dabar, kai dėl koronos viruso visi turi leisti laiką namuose. Tada – oi, kaip greitai -gali aplankyti nuobodulys. Ką daryti? Mūsų pirmasis patarimas.

 Jei tau jau atsibodo ir televizorius, ir žaidimai internete, ir visi filmukai Youtube kanale. Jei spėjai ir ne vieną knygą per tą laiką perskaityti, tad metas imtis namų ruošos darbų. Paprastai daug kas jų nemėgsta. Tačiau dabar atlik juos su džiaugsmu! Pabandyk!

  1. Išsiurbk kambarį. Net tik savo, bet ir tėvų, brolio ar sesers, o taip pat virtuvę ir svetainę. Siurbk kiek įmanoma lėčiau. O pabaigus siurbti, pasižiūrėk, per kiek laiko iššvarinai namus. Pamatysi, laikas tikrai greičiau prabėga.

    Nuobodu? Čiuop dulkių siurblį

2. Susitvarkyk kambarį. Metas surūšiuoti daiktus. Nereikalingus daiktus – atidėk. Ir kai tik bus proga, atiduok tiems, kam gali būti naudinga. Gal tavo mieste yra organizacija, kuri žino, kam labiausiai tų daiktų reikia? Pavyzdžiui, Raudonojo Kryžiaus organizacija, Caritas ar specialūs socialiniai centrai.

3. Susitvarkyk spintą. Tvarkingai sulankstyk drabužius. Pasižiūrėk, gal kažko jau nebenešioji? Tad padovanok nebenešiojamus drabužius savo geriausiam draugui ar draugei arba nunešk į organizciją, kurie renka padėvėtus drabužius.

Nebenešiojamus daiktus atiduok tiems, kam labiausiai to reikia

4. Pertvarkyk kambarį. Gal tau pabodo, kaip atrodo tavo kambarys? Pasitelk tėvų, seserų ar brolių pagalbą ir perstūmk baldus. Jei norisi, sienas papuošk savo šeimos, draugų ar augintinio nuotraukomis. Arba savo piešiniais. Pamatysi, kambarys atrodys lyg naujas.

Parašykite komentarą