Nudžiugink aplinkinius!

Būna pica, ledai, mėsainiai išsinešti.  Bet galima ir kitaip. Galima išsinešti ir teigiamas emocijas. O tai padaryti lengva.

Deja, emocijas kaip daiktus dovanoti neįmanoma. Bet toks skelbimas su plėšiamais lapeliais gali bent jau akimirkai pradžiuginti aplinkinius ar kaimynus. Tad kodėl netapus gerų emocijų nešėju arba nešėja.

  1. Tam reikės balto arba spalvoto popieriaus lapo arba lapų (priklauso nuo to, kiek darysite tokių skelbimų), žirklių ir spalvotų pieštukų, flomasterių ar rašiklių.

2. Popieriaus lapą padalink į dvi dalis. O tuomet vieną popieriaus pusę perlenk taip, kad viena dalis būtų didesnė už kitą.

3. Didesnėje lapo pusėje užrašyk EMOCIJOS IŠSINEŠTI. O mažesnę lapo dalį sukarpyk į daug mažų dalių. Mes sukarpėme į 10.

4. Ant tų mažų padalintų lapukų surašykite teigiamas emocijas. Jos gali kartotis. Arba galite ant visų lapukų surašyti tik vieną emociją. Taip, kaip jums norisi.

5. Ir VISKAS! Dabar pakabinkite šį skelbimą savo laiptinėje ar gatvėje ir slapčia stebėkite žmonių reakcijas. Esame tikri, matysite daug besišypsančių žmonių. O tuomet šypsositės ir jūs!

Parašykite komentarą