Lietuvos prezidento rinkimuose – antras turas

Vakar Lietuvoje buvo jaudinantis ir neeilinis sekmadienis. Lietuviai rinko naująjį prezidentą. Devyni kandidatai norėjo juo tapti. Kai 20 valandą užsidarė visos balsavimo vietos, po poros valandų jau buvo matyti pirmieji rezultatai.

Į priekį išsiveržė Gitanas Nausėda, dabartinis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ir Ingrida Šimonytė. Artėjant vidurnakčiui, kai buvo skaičiuojami paskutiniai balsai, skaičiai ėmė sparčiai kisti. Jie lyg ledai saulėje pradėjo tirpti S. Skverneliui, o I.Šimonytės balsai vis augo. Kai ji pasiekė antrąją vietą, savo būstinėje su ją palaikančia komanda iš džiaugsmo nesitvėrė kailyje ir šoko pagal grupės „Metallica“ dainą. Žiūrėkite čia.

Šįryt paskelbti jau paskutiniai galutiniai rinkimų rezultatai. Jie sugebėjo per naktį vėl pasikeisti. Ingrida Šimonytė surinko 31,13 procentą rinkėjų balsų, o Gitanas Nausėda – 30,95. Sauliui Skverneliui liko – 19,72 procentai.

Ką lietuviai pasirinks: Ingridą Šimonytę ar Gitaną Nausėdą?

Po dviejų savaičių – gegužės 26 dieną – laukia antri, šįkart lemiami, prezidento rinkimai. Lietuviai spręs, kas taps Lietuvos vadovu ar vadove: Gitanas Nausėda ar Ingrida Šimonytė.

Nuotr. iš www.lrt.lt

Parašykite komentarą