Klaipėda pagal Ermandą

Klaipėdietis Ermandas pristato savo miestą

Paplanuokime atostogas. Šią vasarą tikrai daug atostogausime savo šalyje. Kada galėsime keliauti į kitas šalis, nežinia. Todėl keliaukime po Lietuvą. Šiandien devynmetis Ermandas kviečia į Klaipėdą. 

Laivas „Meridianas“

Tai – mūsų miesto simbolis. Jis pastatytas prieš daugiau kaip 70 metų. Šiandien jis stovi Danės krantinėje ir puošia Klaipėdos senamiestį. Kodėl jis man patinka? Jis yra senas ir labai gražus! Be jo neįsivaizduoju Klaipėdos!

Teatro aikštė

Tai – Klaipėdos širdis. Šioje aikštėje yra restauruotas Klaipėdos dramos teatras ir Anikės paminklas – fontanas. Juos labai mėgsta klaipėdiečiai ir miesto svečiai. Man čia taip pat patinka, nes čia vasarą vyksta Jūros šventė ir tarptautinės tinklinio varžybos, o žiemą veikia nuostabi ledo čiuožykla.

Kultūros fabrikas

Čia – vieta tikriems meno mėgėjams ir kūrėjams! Čia „gyvena“ Klaipėdos Jaunimo teatras, kino teatras „Arlekinas“ ir vyksta ypatingi spektakliai, koncertai.  Aš labai mėgstu šią vietą, nes čia yra „Jaunųjų kūrėjų“ būrelis, kuriame vaidinu.

Skulptūra „Peliukas“

Senamiestyje, Kurpių gatvėje, ieškokite peliuko.  Jį turėtų pamatyti kiekvienas Klaipėdos svečias. Manoma, jog jam į ausį pašnibždėtas noras išsipildys. Man jis be galo mielas ir visada jį aplankau, kai būnu senamiestyje. Jis tarsi mano mažas draugas.

Jūros parkas

Tai prie Kar Kar parko įrengtas ekstremalaus sporto parkas – erdvė drąsiems triukų mėgėjams. Jis vienintelis toks parkas Klaipėdoje, todėl man labai patinka.

Smiltynės paplūdimys

Vasarą sėdame ant dviračių, persikeliame keltu ir mes jau nuostabiame Smiltynės paplūdimyje! Išduosiu: čia smėlis gražesnis ir vanduo švaresnis.

Studija „Grock“

Tai miesto centre įsikūrusi muzikos studija, kurioje nuolat skamba dainos ir muzikos ritmai. Studija GROCK organizuoja daug koncertų ir įdomių muzikinių iniciatyvų. Būtent čia ketvirtus metus lankau būgnus ir dievinu GROCK! Mano būgnų mokytojas Jotvilas pats nerealiausias!

1 mintis apie “Klaipėda pagal Ermandą

  1. Ačiū, puikiai pasirinkta ir pristatyta. Šaunuolis!

Parašykite komentarą