KĄ SKAITYTI? Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms

Galų gale knygų lentynose atsirado knyga apie ypatingas Lietuvos moteris. Tai – „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“. Dvi knygos autorės – Viktorija Aprimaitė ir Viktorija Urbonaitė – surinko 100 įkvėpiančių istorijų apie Lietuvos moteris.

Karžygė, čempionė, medžių globėja, karinio laivo kapitonė leitenantė, motociklininkė ir tylioji kovotoja, smalsi ieškotoja, cirko pradininkė, moteris, apkeliavusi visą pasaulį, genų dėlionės kūrėja, į giliausius pasaulio urvus besileidžiančią speleologė, pilotė, scenos karalienė, vadeliotoja, slaptojo agentė – tai tik dalis istorijų. Kitos profesijos gal mažiau žinomos, bet jų istorijos ypatingos. Svarbiausia, tai moterys, kurios gyvena Lietuvoje. Vienų jų darbai – matomi ir dideli, kitų – nelabai. Bet visos jos keitė ar keičia Lietuvos istoriją ir savo aplinką.

Išduosime, ne visoms kalbintoms moterims iškart sekėsi pasiekti savo svajonę. Kai kurioms teko suklupti. Bet juk klaidos gali tapti pačiomis geriausiomis pamokomis.

Knygų autorės tikisi, kad knyga, nors ir skirta mergaitėms, patiks berniukams, mamoms, tėčiams, senelėms bei seneliams. Juk drąsa yra tai, ko trokšta kiekvienas.

Beje, šioje knygoje yra užduočių, kurias galima atlikti, ir klausimų, kurie kvies susimąstyti.

Ar pasirengę į kelionę, įkvėpti drąsos?

Knygą išleido leidykla „Dvi tylos“.

Parašykite komentarą