KĄ SKAITYTI? „Prietrankos dienoraštis“

Elena (9 m.) dažniau renkasi skaityti plonas knygas. Bet kartais skaito ir storas, tačiau jose turi būti daug paveiksliukų ir, žinoma, įdomi istorija. Tokia kaip „Prietrankos dienoraštis“, kurią parašė rašytoja Rachel Renėė Russel iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Elena pasakoja apie ją.

Apie ką ši knyga
Ši knyga yra apie mergaitę Nikę Maksvel, kuri sukūrė dainą ir taip išgarsėjo. Jos dainą internete rado viena Holivudo žvaigždė, kuri ir padėjo Nikei tapti žymia visoje šalyje. Mergaitei patinka paparacių ir žmonių dėmesys. Tačiau ne viskas taip gerai sekasi. Nikei vis trukdo Makenzė, klasės gražuolė ir bjauri kenkėja. Ji prieš kamerą papasakoja apie Nikę nebūtų dalykų. O kartais nutinka ir kitų nemalonių dalykų. Tačiau Nikė visada randa būdą, kaip nepasiduoti. Susitikime su gerbėjais dėžėje neranda kompaktinių diskų – o juk juos ji norėjo parduoti. Tačiau Nikė sugalvoja, kad tai bus apkabinimų ir bučinių akcija, o surinkti pinigai bus skirti labdarai.

Kas nepatiko?
Knygoje buvo nemažai žodžių, kurių nesupratau.

Kas patiko?
Bet man knyga patiko. Veikėjai yra linksmi ir įdomūs, o Nikė yra gera ir išmani. Knyga taip pat moko nepasiduoti. O taip pat moko meilės.

Knygą „Prietrankos dienoraštis. Ne itin puikios TV žvaigždės istorija“ išleido leidykla „Alma littera“.

Parašykite komentarą