KĄ SKAITYTI? „Follow me, like me“

Kaip daugeliui norisi, kad jų socialinių medijų paskyros turėtų kuo daugiau sekėjų, o įkeltos nuotraukos surinktų kuo daugiau širdučių! Bet ne dėl to dvylikametė Danielė susidomėjo knyga „Follow me, like me“ (autorė – Charlotte Seager). Tad apie ką ši knyga, Daniele?

Ši knyga yra apie dvi mergaites ir jų labai skirtingus gyvenimus. Nors Kloja – populiariausia mokyklos mergaitė, jai vis tiek kyla noras sukelti pavydą savo buvusiam vaikinui Tomui, todėl nusprendžia susirašinėti su nepažįstamu vaikinu iš interneto. Tuo tarpu Amberė sužino,jog jos mylimąjį, sporto trenerį Reną išmeta iš darbo mokyklos sporto salėje. Ji pradeda naršyti  po visą internetą, kad tik sužinotų, kas atsitiko.

Deja, bet Klojos planas nueina šuniui ant uodegos. Dabar ji gyvena baimėje, tol, kol sužino, kas tas nepažįstamasis. O Amberė supranta, kad visas jos laikas atiduotas išsiaiškinti, kas atsitiko Renui, buvo bevertis.

Visa knyga yra parašyta iš dviejų perspektyvų, kurios keičiasi kiekvieną skyrių, ir tai leidžia daugiau sužinoti apie visą situaciją.

Kas patiko?  Knygą buvo labai lengva skaityti, nes skyriai buvo labai trumpi, todėl niekada neatsibosdavo. Taip pat pirmą kartą skaičiau knygą, kuri parašyta iš dviejų žmonių perspektyvų.

Kas nepatiko? Kartais, pasikeitus skyriui, nutrūkdavo veikėjo mintys ir būdavo sunku suprasti, kas įvyko.

Šią knygą rekomenduoju tiems, kuriems nepatinka ilgai užlaikytos mintys ar šiaip nemėgsta skaityti.

Knygą išleido leidykla „Alma Littera“.

Parašykite komentarą