Ką moka ir gali krikšto mamos?

Jos moka ir gali tikrai daug. Na, pavyzdžiui, kepti skaniausius popkornus arba labai stipriai apkabinti. Štai keletas pasakojimų apie jas.

Mano linksmoji krikšto mama (pasakoja Agnė)

Mano krikšto mamos vardas Aistė. Su ja mėgstu keliauti. Mes buvome: Vokietijoje, Liuksemburge, Belgijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose. Man labai smagu su ja būti. Mes esame kūrybingos, linksmos ir aktyvios. Visada sugalvojame kažką įdomaus. Esame didelės filmų ir nuotykių mėgėjos. Krikšto mama gyvena Vilniuje, bet savaitgaliais grįžta į Alytų. Karantino metu negalim susitikti, bet Aistė manęs nepamiršta ir atveža man lauktuvių. Ji yra pati geriausia teta ir krikšto mama.

Agnė Paryžiuje su savo krikšto mama Aiste

Kai apkabina, visą dieną kvepiu krikšto mamos kvepalais (pasakoja Justina)

Mano krikšto mamos vardas Eglė, ji yra medicinos kosmetologė. Mes kartu važiuojame į keliones, švenčiame šventes. Ji kaip geriausia draugė, kaip antra mama, o dar ir kaimynė. Ji linksmiausias žmogus mano gyvenime. Jai yra 43-eji metai, o atrodo 30-ies. Jos apsikabinimai yra patys šilčiausi, po kurių aš kvepiu jos kvepalais visą dieną. Užaugus noriu būti tokia, kaip ji.

Visada kvepianti krikšto mama Eglė

Mano krikšto mama Inga TIKRAI ypatinga (pasakoja Simas)

Mano krikšto mamos vardas yra Inga. Ji mane labai myli. Ir aš ją labai myliu. Kiekvieną gimtadienį ir per Kalėdas ji man visada dovanoja pačius didžiausius lego rinkinius. Aš juos konstruoju ir dedu į savo Lego muziejų. Mama Inga turi kino teatro bilietų pardavėjos darbą. Ji kepa labai skanius popkornus. Dažnai man dovanoja dovanų kuponus. Su jais aš galiu žiūrėti kino teatre filmus. Ji labai myli gyvūnus. Jos namuose yra net 3 gyvūnai: šunytė Pupa ir dvi katės Maja ir Grikis.

Krikšto mama Inga kepa skaniausius popkornus.

Apie krikšto mamą Vilmą (pasakoja Augustina)

Mano tetos vardas yra Vilma. Ji yra mano tėčio sesuo. Taip pat mano pusseserės ir pusbrolio mama. Mano teta gyvena Kaune. Ji turi šunį, vardu Aras. Teta Vilma dirba siuvimo įmonėje kokybės kontroliere, tikrina, ar kokybiškai siuvami drabužiai. Štai tokia mano teta. Aš ją labai myliu.

Krikšto mama Vilma žino, kas svarbu kokybiškam drabužiui.

Mireta. Viena vienintelė! (pasakoja Ignas)

Mireta yra mano krikšto mama. Ji ypatinga jau vien turėdama tokį retą ir neįprastą vardą. Mireta turi vokiečių aviganę vardu Bonė. Mano krikšto mama rūpinasi mano mokslais, ji yra griežta. Kai ją aplankau, visada mane pasitinka žodžiais: „Na, greitai rodom TAMO, pažiūrėsim, kaip mokaisi!“

Tačiau čia slypi dalis jos humoro, kurį aš suprantu, o ji supranta manąjį. Mireta niekada nepyksta ir nuolat prisimena vieną iš situacijų, kai, atėjusi į namus prižiūrėti manęs mažo (tada aš sirgau, o mama turėjo dirbti), gamino pietus ir paklausė, kuo bulves keptuvėje pamaišyti, o aš jai atsakiau: „Oru!“

Jos pomėgis yra kelionės. Ji jau aplankiusi 50 valstybių. Krikšto mama man visada parveža lauktuvių. Ji žino, kad aš kolekcionuoju traukinius, tad man yra parvežusi medinių traukinukų iš Kubos ir Graikijos. Traukinukas iš Graikijos yra ypatingas, nes jis susideda iš mano vardo raidžių. Taip pat aš turiu didelę kolekciją magnetukų iš jos aplankytų šalių.

Krkšto mama Mireta Kinijoje

Ar mes turime tik vieną mamą? (pasakoja Agota)

Savo krikšto mamos nelabai atsimenu. Bet žinau, kad tokią turiu. Simoną vadinu krikšto mama. Ji gera mano mamytės draugė. Simona man dovanojo fėjos sparnelius, kurių labai norėjau. Taip pat pas ją buvau visą dieną svečiuose, nes nenorėjau važiuoti grybauti su močiute ir mama. Taip pat su Simona buvau pasivažinėti dviračiais. Ji nuolat ateina manęs pasveikinti su gimtadieniu!

O kuo ypatingos yra jūsų krikšto mamos? Papasakokite ir pasidalinkite komentaruose.

Už pasakojimus dėkojame Alytaus jaunimo centro jauniesiems žurnalistams.

Parašykite komentarą