Ingrida Šimonytė – naujoji Lietuvos premjerė

Ingrida Šimonytė – naujoji Lietuvos Vyriausybės vadovė

Kai buvo mergaitė, ji labiausiai mėgo dūkti, karstytis medžiais ar lakstyti dviračiu. Mokytojai ją vadino akiplėša, bet mokėsi ji gerai. O šiandien Ingrida Šimonytė – naujoji Lietuvos ministrė pirmininkė. Susipažinkime su ja iš arčiau.

Jei reikėtų pasirinkti filmą, kuriame norėtų suvaidinti, Ingrida Šimonytė pasirinktų „Harį Poterį“ ir vaidintų Hermioną. Kaip ji žurnalistams pasakojo, ji moksliukė nebuvo, bet buvo didelė teisuolė ir visada kovojo už teisybę. Gal dėl to, ji atsidūrė politikoje. Prieš 10 metų ji buvo Lietuvos finansų ministrė. Pernai siekė tapti Lietuvos prezidente. O šiemet po vykusių Seimo rinkimų Ingrida Šimonytė gavo vieną svarbiausių pareigų politikoje – ministrės pirmininkės arba dar kitaip – premjerės. Ingrida Šimonytė yra ne pirmoji moteris, kuri vadovaus Vyriausiaubei. Pirmoji Lietuvos premjerė buvo Kazimiera Prunskienė 1990 metais.  

Ingrida Šimonytė mėgsta skaičius, todėl ji studijavo ekonomiką. Taip pat jai labai patinka drabužiai su taškiukais, roko muzika, ledo ritulys ir knygos. Kai buvo mergaitė, jas skaitydavo iki paryčių pasislėpus po antklode, kad tik tėvai nepamatytų jos nemiegant. „Pepė Ilgakojinė“ net ir šiandien Lietuvos premjerei yra viena mėgstamiausių knygų.

Nuotraukos iš Ingridos Šimonytės puslapio.