Kas tai?

_mg_8029Sveiki atvykę į naujienų puslapį vaikams! Tai – internetinė svetainė, skirta visiems pasaulio lietuvių vaikams nuo 8 iki 13 metų. Žinoma, ji tinka ir vyrensniems vaikams, ir suaugusiems. Čia ieškokite naujienų ir įdomybių iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Labai stengiamės, kad šis puslapis būtų įdomus visiems: tėveliams, močiutėms ir seneliams, vyresniesiems broliams ir seserims, mylimiausiems mokytojams, kaimynams, autobusų vairuotojams, prezidentams, tėvelių kolegoms, gėlių pardavėjams, o svarbiausia – jums, mieli vaikai.

Jeigu norite prisijungti prie mūsų redakcijos, rašykite mums. Kuo mūsų bus daugiau, tuo įdomiau bus visiems – skaityti ir rašyti.
Mūsų elektroninio pašto adresas: klausiavaikai@gmail.com

Draugaukime! SMAGIŲ AKIMIRKŲ ir ATRADIMŲ mūsų puslapyje.


Susipažinkime!

Aš – žurnalistė Asta Borusevičiūtė. Jei šis puslapis būtų laivas, sakyčiau, kad esu šio puslapio kapitonė. Bet kitaip tariant, esu šio puslapio pagrindinė redaktorė.

Aš manau, kad domėtis naujienomis nori ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Ar tiesa? Štai taip gimė idėja sukurti šį puslapį.

Todėl labai džiaugiuosi, jei užklydai į šį puslapį. O dar labiau džiaugsiuosi, jei tapsi nuolatiniu šio puslapio svečiu arba viešnia.

Parašykite komentarą