Brolių ir seserų diena

Jei reikėtų rinktis turėti brolį ar seserį ar būti vienam šeimoje, ką pasirinktumėte jūs? Mokslininkai yra atlikę įdomių tyrimų apie brolius, seseris ir vienturčius vaikus. Štai kas paaiškėjo.Broliai ir seserys nuolatos pykstasi
Kas to nežino! Ir tikrai tai tiesa. Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkai išsiaiškino, kad vaikai nuo 3 iki 7 metų susipyksta tris kartus per valandą! Tačiau, kai vaikai paauga, susiranda naujų draugų, tuomet ir konfliktų sumažėja.

Pirmagimiai vaikai – protingesni
Jaunėliams tai nepatiks, bet iš tiesų, tai – tiesa. Norvegų mokslininkai pakvietė 250 tūkstančių vaikų atlikti intelekto testą. Paaiškėjo, kad pirmagimių atlikti testai kur kas geresni nei jaunesnių brolių ar seserų. Jei esate pirmagimis, neskubėkite džiaugtis, o skaitykite toliau.

Jaunėliai vaikai mėgsta rizikuoti
Taip sako amerikiečių psichologai Frank Sulloway ir Richard Zweigenhaft. Jų tyrimai parodė, kad jaunėliai vaikai kur kas dažniau renkasi drąsesnes sporto šakas ir jie mažiau bijo.

Vienturčiai vaikai yra tvirtesnio charakterio
Mokslininkams taip pat rūpėjo, o kuo pasižymi vienturčiai vaikai. Tyrimų rezultatai parodė, kad jie kur kas tvirtesnio charakterio nei tie, kurie turi brolių ar seserų.

Parašykite komentarą